Osoby prywatne

Depozyty, rachunki, kredyty, karty, bankowość elektroniczna.

Firmy

Rachunek bieżący, Kredyt w rachunku bieżącym, Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym, Kredyt ogólno-rolniczy, Kredyt na zakup środków do produkcji, Kredyt pomocowy/inwestycyjny, Kredyt unijny, Kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR.

Rolnicy

Rachunek bieżący, Kredyt w rachunku bieżącym, Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym, Kredyt ogólno-rolniczy, Kredyt na zakup środków do produkcji, Kredyt pomocowy/inwestycyjny, Kredyt unijny, Kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR.

Tablica informacyjna

KrajWalutaDewizyKurs średni
NBP
symbolkod kupno sprzedaż
AustraliaAUD7812.89863.06842.9998
KanadaCAD7883.11853.30143.2280
SzwajcariaCHF7974.29334.38424.3473
CzechyCZK2130.17370.18490.1800
DaniaDKK7920.60180.63700.6221
UGWEUR9784.50284.78344.6284
W. BrytaniaGBP7895.34225.60985.4910
NorwegiaNOK7960.45910.48610.4755
SzwecjaSEK7980.44870.47510.4647
USAUSD7873.88554.08093.9938

Tabela kursów walut SGB nr: 210/C/2021 z dnia 2021-10-28 g. 15:00

TerminWIBIDWIBOR
O/N0.010.29
T/N0.090.39
1T0.310.50
2T0.310.51
1M0.380.58
3M0.490.69
6M0.670.87
1R0.961.16

Na podstawie portalu: Money.pl z dnia: 2021-10-20

W chwili obecnej posiadamy bankomaty czynne 24h:

  • Centrala Pyrzyce ul. 1 Maja 20,
  • Oddział Bielice ul. Jana Pawła II 34D,
  • Oddział Dolice ul. Wiejska 3,
  • Oddział Stargard ul. Czarnieckiego 23G,
  • Oddział Warnice 59c,
  • Punkt Kasowy Suchań ul. Pomorska 72,
  • POS w Punkcie Kasowym Kozielice (w Urzędzie Gminy) w godzinach pracy punktu kasowego.

Bankomaty obsługują  bez prowizji  karty wydane przez Banki zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej (SGB) oraz Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS).

ZASTRZEŻENIE KART - tel. 22/515 31 50.

Aktualności

2021

Rusza proces rozliczenia i umorzenia subwencji dla mikrofirm i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozpoczyna proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla mikrofirm oraz małych i średnich firm (MŚP) w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. Firmy, które spełnią określone wymagania mogą liczyć na 100% umorzenia.

Przedsiębiorcy rozliczają subwencję za pośrednictwem bankowości elektronicznej w tym samym banku, w którym składali wniosek o udzielenie wsparcia. Będą spłacać subwencję na inny rachunek, niż w przypadku Tarczy Finansowej PFR 1.0, a formularze wniosków nie będą zawierać wstępnej propozycji rozliczenia.

więcej
2021

Niedostępność infolinii w nocy 26.10.2021

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pracami technicznymi w dniu 26.10.2021 r. w godzinach nocnych od 01:00 do 01:20 numer Infolinii SGB będzie niedostępny.
więcej
2021

Ubezpieczenie upraw z Generali Agro

Sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw Generali Agro ruszył pełną parą, a wraz z nim akcja 

„Jesienne rozdanie e-kodów do Biedronki”

Warunki otrzymania e-kodu

Rolnik otrzyma od nas e-kod, jeśli w czasie trwania akcji (4 października – 10 listopada):

więcej

Partnerzy banku

Zmiana godzin otwarcia.

Kasa w Oddziale w Stargardzie ul. Czarnieckiego 23 g od dnia 29 marca 2021 r. do odwołania, będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:00.