Osoby prywatne

Depozyty, rachunki, kredyty, karty, bankowość elektroniczna.

Firmy

Rachunek bieżący, Kredyt w rachunku bieżącym, Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym, Kredyt ogólno-rolniczy, Kredyt na zakup środków do produkcji, Kredyt pomocowy/inwestycyjny, Kredyt unijny, Kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR.

Rolnicy

Rachunek bieżący, Kredyt w rachunku bieżącym, Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym, Kredyt ogólno-rolniczy, Kredyt na zakup środków do produkcji, Kredyt pomocowy/inwestycyjny, Kredyt unijny, Kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR.

Tablica informacyjna

KrajWalutaDewizyKurs średni
NBP
symbolkod kupno sprzedaż
AustraliaAUD7812.99493.17423.0888
KanadaCAD7883.33813.53733.4452
SzwajcariaCHF7974.47974.57974.5303
CzechyCZK2130.18180.19360.1879
DaniaDKK7920.60420.64010.6239
UGWEUR9784.52404.76064.6429
W. BrytaniaGBP7895.35055.62125.4796
NorwegiaNOK7960.43510.46110.4497
SzwecjaSEK7980.42760.45330.4421
USAUSD7874.31784.54044.4231

Tabela kursów walut SGB nr: 96/B/2022 z dnia 2022-05-19 g. 12:00

TerminWIBIDWIBOR
O/N4.725.02
T/N4.945.24
1T5.135.33
2T5.135.33
1M5.145.34
3M6.136.33
6M6.356.55
1R6.536.73

Na podstawie portalu: Money.pl z dnia: 2022-05-09

W chwili obecnej posiadamy bankomaty czynne 24h:

  • Centrala Pyrzyce ul. 1 Maja 20,
  • Oddział Bielice ul. Jana Pawła II 34D,
  • Oddział Dolice ul. Wiejska 3,
  • Oddział Gryfino ul. Niepodległości 24
  • Nowe Warpno ul. Kościuszki 7/8
  • Oddział Stargard ul. Czarnieckiego 23G,
  • Oddział Warnice 59c,
  • Filia Banie ul. Targowa 22,
  • Filia  Widuchowa ul. Grunwaldzka 10
  • Przecław 93
  • Punkt Kasowy Suchań ul. Pomorska 72,
  • Punkt Kasowy Trzebież ul. Wkrzańska 2
  • POS w Punkcie Kasowym Kozielice (w Urzędzie Gminy) w godzinach pracy punktu kasowego.

Bankomaty obsługują  bez prowizji  karty wydane przez Banki zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej (SGB) oraz Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS).

ZASTRZEŻENIE KART - tel. 22/515 31 50.

Aktualności

2022

Uwaga - zebranie Grup Członkowskich! Terminy

Miejscowość     Termin                    Lokalizacja
Gryfino 11.05.2022
godzina 10:00
Centrum Konferencyjno - Gastronomiczne WODNIK,
Gryfino, ul. Wodnika 5
Banie 12.05.2022
godzina 10:00
Dom Kultury,
Banie, ul. Skośna 7
Pyrzyce 17.05.2022
goodzina 10:00
Restauracja SALVADOR,
Pyrzyce, ul. Lipiańska 30
Stargard 18.05.2022
godzina 10;00
Hotel Grodzki Bussines & SPA,
Stargard, ul. Grodzka 3
2022

Informacja dla Klientów byłego Banku Spółdzielczego w Gryfinie - Profil Zaufany

Klienci byłego Banku Spółdzielczego w Gryfinie, którzy korzystali z usługi SGB ID (autoryzacja Profilu Zaufanego) muszą dokonać zmiany metody autoryzacji  (zmiana dostawcy tożsamości). Poniżej wskazano sposób postępowania

ZMIANA METODY AUTORYZACJI PRZEZ KLIENTA

  1. Zalogować się do Profilu Zaufanego
  2. Wybrać opcję „Szczegóły profilu”

  1. W dolnej części wybrać opcję „Zmień dostawcę tożsamości”

  1. Wybrać z listy rozwijalnej „Banki Spółdzielcze” a następnie wyszukać „Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy”

  1. Potwierdzić zgodę w bankowości internetowej.
2022

Przelewaj BLIKIEM na telefon

BLIKIEM w aplikacji SGB Mobile szybko i bezpiecznie rozliczysz się ze znajomymi lub przelejesz pieniądze dziecku.

  • Bez numeru konta – wystarczy numer telefonu odbiorcy, który również korzysta z BLIKA
  • Natychmiast – przelew możesz zrobić o każdej porze
  • Bezpłatnie – 0 zł za wykonanie przelewu
  • Do 500 zł jednorazowo
więcej

Partnerzy banku