Szanowni Państwo

Miło nam jest poinformować, że z dniem 19 września 2022 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym zmiana nazwy Pyrzycko-Stargardzkiego Banku Spółdzielczego na Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej.

Zmieniona nazwa to symboliczne otwarcie zaakceptowanego przez jego właścicieli nowego rozdziału w historii naszego Banku.

Wierzymy, że nowa marka przypadnie wszystkim Klientom do gustu i będzie jeszcze lepiej odpowiadała na ich potrzeby, czego skutkiem będzie dostosowanie poszczególnych obszarów działalności Banku do rozszerzonego terenu jego działania.

 „Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej” jak sama nazwa określa – ma na celu wskazanie łączności i synergii banków spółdzielczych wywodzących swe korzenie z Ziemi Szczecińskiej, w których skład wchodzą powiaty: pyrzycki, gryfiński, policki i stargardzki.

Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej podkreśla, że zmiana nazwy nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Dzięki Państwu możemy zmieniać się na lepsze, gdyż zasługujecie Państwo na najlepszą obsługę.

Partnerzy banku