Czy wiecie, jaka jest różnica między bankiem spółdzielczym SGB a każdym innym bankiem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w nowej kampanii, będącej efektem współpracy SGB – Spółdzielczej Grupy Bankowej – z jedną z największych w Polsce agencji reklamowych – GPD Agency.

Hasło nowej kampanii to „Dobrze dbać o siebie nawzajem”. Seria spotów, które już można oglądać m.in w TV, to fabularyzowane historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z życia klientów banków spółdzielczych. Mają oni – podobnie jak klienci dużych banków – dostęp do nowoczesnych bankowych produktów, ale okazuje się, że różnica leży gdzie indziej.

 
– Tą kampanią otwieramy nowy rozdział w komunikacji banków spółdzielczych SGB – mówi Ewelina Ignaczak, dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji w SGB-Banku. – Wierzę w to, że to początek pięknej historii, opowieści o tym co prawdziwe i bliskie, co najważniejsze dla lokalnych społeczności. To, co nasz wyróżnia, to wzajemność. Razem z klientami dbamy o to co najcenniejsze, wspólną przyszłość i rozwój. Tak naprawdę to, co zyskujemy dzięki obecności naszych klientów, oddajemy lokalnej społeczności – dodaje.
 
Więcej informacji na stronie https://takaroznica.sgb.pl

Partnerzy banku