usluga google pay 20190801Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy udostępnił swoim klientom usługę Google Pay. Google Pay działa jak wirtualny portfel w Twoim telefonie lub zegarku. Możesz dodać do niego kartę wydaną w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej i płacić nią w sklepach i aplikacjach.

Aplikacja Google Pay działa na większości smartfonów z technologią NFC (z ang. Near Field Communication), na których zainstalowany jest system Android 4.4 KitKat lub nowszy.

Google Pay z kolei to proste, bezpieczne i wygodne płatności mobilne. Dzięki temu rozwiązaniu klienci SGB będą mogli użyć swojego smartfona, by zapłacić wszędzie tam, gdzie do tej pory płacili zbliżeniowo kartą. Po dodaniu karty płatniczej SGB z aktywną funkcją zbliżeniową do aplikacji Google Pay, by dokonać płatności wystarczy wybudzić smartphone i przyłożyć go do terminala płatniczego. Z Google Pay można również skorzystać przy płatnościach w internecie – w wielu popularnych aplikacjach mobilnych i w setkach sklepów internetowych. Wystarczą tylko dwa kliknięcia by bezpiecznie opłacić zakupy za pomocą karty płatniczej SGB zapisanej w aplikacji Google Pay.

WAŻNE! Gdy płacisz w sklepach, Google Pay nie udostępnia faktycznego numeru Twojej karty. Twoje dane są bezpieczne!

System Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych Twojej karty, tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Nawet w przypadku wycieku danych informacje o Twojej karcie pozostaną bezpieczne.

Zobacz prezentację: Jak dodać kartę płatniczą?

Więcej informacji w placówkach naszego Banku lub na stronie www.sgb.pl/mobilne.

Partnerzy banku