nowy portal i rolnik 20200326

Miło nam poinformować, o nowym portalu https://i-rolnik.pl/ który jest dedykowany wszystkim indywidualnym klientom Concordii z sektora Agro oraz firmom.

W portalu może zarejestrować się każdy, kto posiada przynajmniej jedną aktywną polisę Ubezpieczenia Upraw Rolnych, Concordia Agro Ekspert, Concordia Agro, Concordia Produkcja Zwierzęca lub Concordia Konie.

Konto klienta będzie aktywne przez cały czas obowiązywania ochrony oraz przez 36 miesięcy od jej zakończenia.

Z portalu można korzystać również bez rejestracji - wówczas pełni on funkcję czysto informacyjną.

  • Zarejestrowany użytkownik uzyskuje dostęp do listy swoich polis zawartych z Concordią Polska Grupa Generali. Ma możliwość pobrania dokumentu polisy w formie pdf, dzięki czemu w każdej chwili może wrócić do zakresu i przedmiotu swojego ubezpieczenia oraz terminów ochrony.
  • Będzie miał podgląd zgłoszonych szkód, co pozwoli mu na bieżąco kontrolować ich status, jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z osobą prowadzącą proces likwidacji. Za pośrednictwem i-Rolnik.pl klient będzie mógł również zgłosić nową szkodę.
  • Przydatną dla rolników funkcją może być dostęp do aktualnych informacji pogodowych dla konkretnej lokalizacji.
  • Portal jest także bazą wiedzy o ubezpieczeniach i rolnictwie, w tym o wydarzeniach i imprezach z udziałem Concordii Polska Grupa Generali.

Zalogowani klienci będą mieli możliwość korzystania ze specjalnych promocji oraz udziału w konkursach.

Zobacz artykuł prasowy https://media.concordiaubezpieczenia.pl/informacje-prasowe/492570/concordia-polska-grupa-generali-otwiera-portal-dla-klientow

Zobacz spot reklamowy: https://www.youtube.com/embed/dXECDI9tscM

 

Partnerzy banku